» O nás

Vážení zákazníci,

Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku rodinavpohybe.sk. Verím, že ste našli čo ste hľadali.

Naša spoločnosť Anlu s.r.o. vznikla v roku 2010 a na internete bola zastúpená e-shopom andysport.sk. Ale ako išiel čas tak sme cítili potrebu tento projekt posunúť na vyššiu úroveň. Rozhodli sme sa pre užšiu špecializáciu, zmenu názvu stránky a s tým spojená zmena dizajnu stránky. Tento proces prebehol v roku 2014. Dúfam, že sa nám naša stránka páči :-) ale ak by Vám na nej niečo chýbalo, alebo by ste boli s niečim nespokojný tak budeme vďačný za každý postreh kt. nám napíšete na info@rodinavpohybe.sk

Prečo rodina v pohybe?

Má to viacero dôvodov. Prvý je, že sám mám rodinu s dvomi dievčatami a pred ich príchodom na svet sme sami veľa športovali a hladali sme cestu ako aj s malými deťmi ostať čo najviac v pohybe. Tak sme si zadovážili cyklovozík Chariot CX1 s ktorým sme toho veľa zažili. Nasledovali nosiče, odrážadla, kolobežky, bicykle ... . Takže táto téma sa nám stala veľmi blízka a cítime sa v nej "doma". Druhým dôvodom je, že takýto špecializovnaný e-shop zameraný na pohyb rodiny či už v meste, na hrádzi alebo v lese u nás chýbal.

Našou snahou je ponúkať iba overené a tie najkvalitnejšie značky o ktorých sme sami presvedčení, že Vám budú dlho dobre a spoľahlivo slúžiť. Určite u nás nenájdete značky ponúkané napr. v hypermarketoch, kt. sú skorej "hračkami". Veď prvé zoznámenie so športom by pre našich najmenších malo byť naozajstným zážitkom a aby mali zo športovania radosť. Zoznam nami ponúkaných značiek nájdete tu:

Máme pre Vás najširšiu ponuku cyklovozíkov na Slovenskom trhu. Ponúkame značky cyklovozíkov Chariot, Croozer a Queridoo.

Sme internetový obchod bez kamennej predajne. Čo má výhodu, že Vám vieme ponúknuť tovar v najlepších cenách. Žiaľ väčšinu tovaru si nie je možné vyskúšať. Časť ponuky držíme skladom (čo je vždy uvedené pri daných produktoch).

Skvelé ceny, vysoká kvalita výrobkov, rýchle dodanie a samozrejme spokojnosť našich klientov sú našimi prioritami.

Teším sa na Váš nákup a prajem pekný deň.

 

Mgr. Andrej Foltí, majiteľ spoločnosti. 

0904 478 239

 

 

 

 

 

ZTM0YzE5